SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skedar 11075687

nr 1107 5687

Skedar

+ gafflar, 4 + 4 delar, J Tostrup, Sterlingsilver / emalj, Norge

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 maj 2017
kl 18:12:15

7/5 17:49:49 1      Vinnande bud